----------------------------------------------------------------------------------
آئین افتتاح خط خردایش شماره 2 و آغاز عملیات احداث کارخانه کنسانتره 250 هزار تنی معدن سنگ آهن اسفندار شرکت راهبران فولاد اصفهان
-------------------------------------------------------------------------------
خلاصه عملکرد پنج ساله شرکت راهبران فولاد اصفهان
-------------------------------------------------------------------------------
تاریخ : 1402/02/13
بدینوسیله به اطلاع سهامداران محترم که تا کنون موفق به استفاده از حق تقدم خرید سهام افزایش سرمایه(از مبلغ ۹۷۴.۷۶۶ میلیون ریال به ۲.۶۷۴.۷۶۶ میلیون ریال از محل آورده نقدی) نشده اند میرساند، با هدف تامین حقوق سهامداران ارجمند و به موجب مصوبه هیات مدیره مورخ 1402/01/27 مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ 1402/02/14 تا تاریخ 1402/02/31 تمدید و شماره حساب ۵۶۰۴۰۸۶۷۰۳ بانک تجارت جهت واریز وجوه تعیین گردیده است. لازم به ذکر است گواهینامه حق تقدم خرید سهام از طریق سایت شرکت به آدرس www.raahbaran.com در دسترس می باشد.
-----------------------------------------------------------------------------------
تاریخ : 1402/02/12
سهامداران محترم: این گروه به منظور اطلاع رسانی در خصوص امور سهام بازنشستگان فولاد مبارکه و گواهی حق تقدم سهام و همچنین پاسخگویی به سوالات ایشان ایجاد گردیده است. ضمن اعلام مراتب قدردانی از مشارکت سهامداران محترم در افزایش سرمایه؛ به استحضار می رساند روند افزایش سرمایه، اطلاعات مربوط به امور سهام پیشرفت پروژه های توسعه و گزارش عملکرد شرکت در این گروه اطلاع رسانی خواهد شد.
------------------------------------------------------------------------------------
صورت های مالی حسابرسی شده 1401
بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم